Powiadomienia sms - Bramka SMS, SMS API, PHP-SMS |
Home | PowiadomieniaSMS | Usługi| Cennik | Regulamin | Integracje | FAQ | Kontakt
Doładowanie telefonu
Home > Integracje z powiadomieniasms.pl
System PowiadomieniaSms został zintegorwany z wieloma serwisami internetowymi, z rónych branż. Jeśli korzystasz z naszych usług i chcesz, aby informacja o twoim serwisie lub usłudze znalazła się na tej stronie przyślij nam logo wraz z adresem i opisem. Miło nam też będzie jeśli umieścisz nasze logo, które możesz pobrać tutaj.

WYDRUKUJEMY.TO - nazwa, która mówi wszystko! Wygodne składanie zamówień bezpośrednio przez stronę internetową.
Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak i kompleksową obsługę firm - od projektu graficznego do wydruku banerów i produkcji gadżetów reklamowych.
Polecamy fotoobrazy wykonywane w ekologicznej technologii druku lateksowego.
W stałej ofercie między innymi: fotokalendarze, zaproszenia, wizytówki, roll-upy.
Marpnet - oprogramowanie sklepu internetowego MaxShop.pl to w pełni profesjonalne, szybkie i stabilne a jednocześnie proste i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie dla sklepów internetowych. Jednorazowa opłata za dożywotnią licencję na użytkowanie sklepu. Instalacja i wstępna konfiguracja oraz 3 m-ce gwarancji i pomocy technicznej gratis. MaxShop.pl to jedno z najbardziej rozbudowanych narzędzi sklepu internetowego, posiada m. in.:


- Automatyczne wspomaganie pozycjonowania (Google i inne),
- Multiupload - system wprowadzania wielu zdjęć na raz w tym również ZIP,
- Atrakcyjny wygląd dla galerii zdjęć produktów oraz zaawansowany system obróbki zdjęć,
- zaawansowana obróbka zdjęć produktu (automatyczne tworzenie miniatur, dodawanie znaku wodnego i zaokrąglonych narożników),
- Live Search - filtrowanie produktów na bieżąco w panelu administracyjnym ,
- Przyjazny panel administracyjny (Technologia AJAX - dla przyspieszenia wprowadzania produktów),
- porównywarkę produktów w sklepie,
- moduły integracyjne z porównywarkami cen, systemami płatności on-line, systemem powiadamiania za pomocą SMS,
- i wiele innych.
Z nami sprzedaż przez internet jest prostsza niż myślisz.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej : www.max-shop.pl
Marpnet - oprogramowanie sklepu internetowego Marpnet to gotowe oprogramowanie sklepu internetowego, które umożliwia w łatwy i szybki sposób uruchomić własny biznes w Internecie. Aby obsługiwać sklep internetowy Marpnet, nie trzeba posiadać szerokiej wiedzy informatycznej, wystarczy podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera. Służymy kompleksowym wsparciem przy uruchomieniu własnego sklepu www. Pomagamy przy zakupie własnej domeny, zmianie delegacji domeny, zakupie miejsca na serwerze.

Wybrane funkcje sklepu internetowego Marpnet:
- nieograniczona liczba produktów, kategorii i podkategorii
- intuicyjne zarządzanie produktami (opisami,zdjęciami, załącznikami, cenami itp)
- możliwość zmiany logo, tła nagłówka, a także innych graficznych elementów bezpośrednio z panelu administracyjnego.
- integracja z płatnościami elektronicznymi
- integracja z porównywarkami cen
- integracja z powiadomieniami sms

Oprogramowanie Marpnet to jedno z najbardziej rozbudowanych rozwiązań dostępnych na rynku polskim. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać dodatkowe moduły rozszerzające oprogramowanie sklepu internetowego. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej www.marpnet.pl.
Drukarnia internetowa Firma Studiouh.com nie przypadkowo ma pod swoim logo dopisek drukarniainternetowa.pl.
Od początku swojego istnienia tj. od 1998r promowaliśmy kontakt między nami a naszymi klientami za pośrednictwem internetu. Dziś, po latach doświadczeń, firma posiada najnowocześniejszy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie systemów obsługi klientów przez internet.
Sklep internetowy BTN.pl Nasz zespół stara się przygotować dla Państwa najlepszą ofertę sprzętu mobilnego i nie tylko. Jesteśmy gronem ludzi, dla których nowe technologie informatyczne są pasją. Pomaga to nam w oferowaniu różnych indywidualnych rozwiązań jakich Państwo oczekują od sprzętu mobilnego. Oferta obejmuje zarówno dobrej jakości najtańszy sprzęt mobilny, jak i ten najciekawszy z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Oferta nasza obecnie obejmuje zarówno notebooki jak i inny sprzęt mobilny typu telefony komórkowe, nawigacje, PDA i inny. W dziedzinie laptopów możemy zaproponować większość marek oferowanych na świecie włącznie z laptopami specjalistycznymi jak np. Getac, nowe laptopy powystawowe z programu HP ReNew, jak i notebooki używane po leasingu.
Piękne drukowane albumy zamawiane on-line Co to jest Alboom? Na naszej stronie możesz samodzielnie przygotować piękną książkę z własnymi fotografiami. Wszystkie mają twardą, pofoliowaną okładkę i wydrukowane są na profesjonalnej maszynie, której jakość zadowoli każdego pasjonata cyfrowej fotografii. Nasze Alboomy będą wspaniałym prezentem dla Twoich bliskich i doskonałym sposobem na zaprezentowanie Twoich najlepszych fotografii.
Doradztwo finansowe Firma Focus Funds jest prężnie rozwijającą się firmą doradztwa finansowego, której potencjał opiera się na ludziach dynamicznych, kreatywnych i dobrze wyszkolonych.
Celem firmy jest pomoc klientom w doborze produktów finansowych, które najlepiej spełniają ich indywidualne oczekiwania i marzenia finansowe. Firma współpracuje z największymi instytucjami międzynarodowymi z branży ubezpieczeń i bankowości, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych i najbardziej popularnych rozwiązań inwestycyjnych na świecie.
Powiadomienia SMS | Cennik | Integracje | Regulamin | Pobierz | Program partnerski | FAQ | Kontakt
Copyright © 2022 by Moldo
Luxury - Kosmetyki, Perfumy | Notebooki | Darmowa GRA - Malwersi.pl | Profesjonalne Tablety PC